Kleur
Vloer of wand
Showing 25–36 of 44 resultsSorted by popularity
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Vierkant – Blauw Porselein Ongeglazuurd, R11 309×309 mm
€6.99 – €124.75Price range: €6.99 through €124.75
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052581 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Blauw |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 48×48 mm. |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 309×309 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,96 |
| Gewicht per verpakking | 11,52 |
| Kleur | Blauw |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Vierkant – Zwart Porselein Ongeglazuurd, R11 309×309 mm
€6.99 – €76.75Price range: €6.99 through €76.75
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051423 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 48×48 mm. |
| Voegmaat | 3,5mm |
| Sheetmaat | 309×309 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,96 |
| Gewicht per verpakking | 11,52 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Vierkant – Wit Porselein Ongeglazuurd, R11 309×309 mm
€6.99 – €72.00Price range: €6.99 through €72.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051386 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 48×48 mm. |
| Voegmaat | 3,5mm |
| Sheetmaat | 309×309 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,96 |
| Gewicht per verpakking | 11,52 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
Dateg Wandtegel Hexagon Onda Platinum
€8.25 – €89.25Price range: €8.25 through €89.25
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dateg Wandtegel Hexagon Onda Mat Zwart
€7.65 – €76.65Price range: €7.65 through €76.65
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Rechthoek – Mat Grijs Porselein Ongeglazuurd, R11 23x73x6 mm
€6.99 – €79.99Price range: €6.99 through €79.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053120 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Mat grijs |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Rechthoek |
| Voegmaat | 2 mm |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,90 |
| Gewicht per verpakking | 10,50 |
| Kleur | Grijs |
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Hexagon – Super Wit Porselein Ongeglazuurd, R11 260×300 mm
€6.99 – €89.70Price range: €6.99 through €89.70
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053571 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Super Wit |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 23×26 mm. |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 260×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 9,35 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Picket- Roze Porselein Geglazuurd 258×313 mm
€6.99 – €93.15Price range: €6.99 through €93.15
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053328 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Roze |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Picket |
| Tegelmaat | 48x195mm |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 258×313 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,81 |
| Gewicht per verpakking | 12,84 |
| Kleur | Roze |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Rond – Wit, grijs, zwart mix Porselein Ongeglazuurd, R11 315×294 mm
€6.99 – €134.85Price range: €6.99 through €134.85
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053205 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit,Grijs, Zwart Mix |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Rond |
| Tegelmaat | 19×5,5mm |
| Sheetmaat | 315×294 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,93 |
| Gewicht per verpakking | 8,86 |
| Kleur | Grijs, Wit, Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Hexagon – Contrast Mix Ongeglazuurd, R11 281×325 mm
€6.99 – €104.65Price range: €6.99 through €104.65
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053151 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart/grijs/wit mix mat |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 51×59 mm. |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 281×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,91 |
| Gewicht per verpakking | 11,61 |
| Kleur | Grijs, Wit, Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Hexagon – Wit Mix Ongeglazuurd, R11 281×325 mm
€6.99 – €104.65Price range: €6.99 through €104.65
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053144 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit Mix |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 51×59 mm. |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 281×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,91 |
| Gewicht per verpakking | 11,61 |
| Kleur | Creme, Grijs, Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Vierkant – Keramiek Donker Grijs Mix Porselein Ongeglazuurd, R11 309×309 mm
€6.99 – €100.80Price range: €6.99 through €100.80
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053007 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Antraciet, Grijs, Zwart |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 48×48 mm. |
| Voegmaat | 3,5mm |
| Sheetmaat | 309×309 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,96 |
| Gewicht per verpakking | 11,52 |
| Kleur | Antraciet, Grijs, Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |









