Kleur
- Ivoor 2
- GrijsGrijs 48
- WitWit 37
- ZwartZwart 38
- BruinBruin 15
- BlauwBlauw 41
- GroenGroen 44
- BeigeBeige 25
- CremeCreme 7
- AntracietAntraciet 1
- ZilverZilver 5
- RozeRoze 12
- GoudGoud 12
- GeelGeel 7
- RoodRood 7
- PaarsPaars 3
- BronsBrons 10
KoperKoper 4- OranjeOranje 2
Vorm
Merk
Vloer of wand
Showing 289–300 of 306 resultsSorted by popularity
The Mosaic Factory Venice Pennyround Badkamer Tegel Rond – Licht grijs met rand Porselein Geglazuurd 315×294 mm
€6.99 – €89.00Price range: €6.99 through €89.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Venice Pennyround Badkamer Tegel Rond – Grijs Porselein Geglazuurd 315×294 mm
€6.99 – €106.95Price range: €6.99 through €106.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Venice Pennyround Badkamer Tegel Rond – Extra Wit Porselein Geglazuurd 315×294 mm
€6.99 – €102.25Price range: €6.99 through €102.25
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Venice Pennyround Badkamer Tegel Rond – Geel Porselein Geglazuurd 315×294 mm
€6.99 – €185.95Price range: €6.99 through €185.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Venice Pennyround Badkamer Tegel Rond – Rood Porselein Geglazuurd 315×294 mm
€6.99 – €185.95Price range: €6.99 through €185.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Rechthoek – Zwart Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €103.50Price range: €6.99 through €103.50
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Cubic – Zwart Porselein Geglazuurd 266×305 mm
€6.99 – €101.25Price range: €6.99 through €101.25
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Cubic – Wit Porselein Geglazuurd 266×305 mm
€6.99 – €109.49Price range: €6.99 through €109.49
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Cubic – Wit, Grijs, Zwart Mix Porselein Geglazuurd 266×305 mm
€6.99 – €117.45Price range: €6.99 through €117.45
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052451 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit/Grijs/Zwart Mix |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Cubic |
| Tegelmaat | 48x81mm |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 266×305 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,81 |
| Gewicht per verpakking | 12,95 |
| Kleur | Grijs, Wit, Zwart |
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Zwart Porselein Geglazuurd 256×296 mm
€6.99 – €98.76Price range: €6.99 through €98.76
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Wit Porselein Geglazuurd 256×296 mm
€6.99 – €91.16Price range: €6.99 through €91.16
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Zacht Blauw met rand Porselein Geglazuurd 260×300 mm
€6.99 – €109.16Price range: €6.99 through €109.16
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page















