Showing 13–21 of 21 resultsSorted by popularity
The Mosaic Factory Venice Pennyround Badkamer Tegel Rond – Blauw Grijs met rand Porselein Geglazuurd 315×294 mm
€6.99 – €125.55Price range: €6.99 through €125.55| Eancode | 8719699052352 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Blauw Grijs met rand |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rond |
| Tegelmaat | 19×5,5mm |
| Sheetmaat | 315×294 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,93 |
| Gewicht per verpakking | 9,07 |
| Kleur | Blauw, Grijs |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Venice Pennyround Badkamer Tegel Rond – Grijs Blauw Porselein Geglazuurd 315×294 mm
€6.99 – €106.95Price range: €6.99 through €106.95| Eancode | 8719699052345 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Grijs Blauw |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rond |
| Tegelmaat | 19×5,5mm |
| Sheetmaat | 315×294 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,93 |
| Gewicht per verpakking | 9,07 |
| Kleur | Blauw, Grijs |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Venice Pennyround Badkamer Tegel Rond – Donker Grijs Porselein Geglazuurd 315×294 mm
€6.99 – €106.95Price range: €6.99 through €106.95| Eancode | 8719699052338 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Donker Grijs |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rond |
| Tegelmaat | 19×5,5mm |
| Sheetmaat | 315×294 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,93 |
| Gewicht per verpakking | 9,07 |
| Kleur | Grijs |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Venice Pennyround Badkamer Tegel Rond – Licht grijs met rand Porselein Geglazuurd 315×294 mm
€6.99 – €89.00Price range: €6.99 through €89.00| Eancode | 8719699052321 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Licht grijs met rand |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rond |
| Tegelmaat | 19×5,5mm |
| Sheetmaat | 315×294 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,93 |
| Gewicht per verpakking | 9,07 |
| Kleur | Grijs |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Venice Pennyround Badkamer Tegel Rond – Grijs Porselein Geglazuurd 315×294 mm
€6.99 – €106.95Price range: €6.99 through €106.95| Eancode | 8719699052314 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Grijs |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rond |
| Tegelmaat | 19×5,5mm |
| Sheetmaat | 315×294 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,93 |
| Gewicht per verpakking | 9,07 |
| Kleur | Grijs |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Venice Pennyround Badkamer Tegel Rond – Extra Wit Porselein Geglazuurd 315×294 mm
€6.99 – €102.25Price range: €6.99 through €102.25| Eancode | 8719699052277 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Extra Wit |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rond |
| Tegelmaat | 19×5,5mm |
| Sheetmaat | 315×294 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,93 |
| Gewicht per verpakking | 9,07 |
| Kleur | Wit |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Venice Pennyround Badkamer Tegel Rond – Geel Porselein Geglazuurd 315×294 mm
€6.99 – €185.95Price range: €6.99 through €185.95| Eancode | 8719699052253 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Geel |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rond |
| Tegelmaat | 19×5,5mm |
| Sheetmaat | 315×294 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,93 |
| Gewicht per verpakking | 9,07 |
| Kleur | Geel |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Venice Pennyround Badkamer Tegel Rond – Rood Porselein Geglazuurd 315×294 mm
€6.99 – €185.95Price range: €6.99 through €185.95| Eancode | 8719699052246 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Rood |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rond |
| Tegelmaat | 19×5,5mm |
| Sheetmaat | 315×294 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,93 |
| Gewicht per verpakking | 9,07 |
| Kleur | Rood |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Rond – Grijs Porselein Ongeglazuurd, R11 315×294 mm
€6.99 – €116.25Price range: €6.99 through €116.25| Eancode | 8719699051744 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Grijs |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Rond |
| Tegelmaat | 19×5,5mm |
| Sheetmaat | 315×294 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,93 |
| Gewicht per verpakking | 8,86 |
| Kleur | Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page




