Badkamertegel Winkel
Recent bekeken
-
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant - Paars Glas Basic 322x322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79
-
Terre d'Azur Cima F68 11,3x13 cm
€174.40Original price was: €174.40.€158.55Current price is: €158.55.
Vorm
Vloer of wand
Showing the single result
The Mosaic Factory Valencia Badkamer Tegel Hexagon- Mosterd Glas Recycled 278×325 mm
€6.99 – €179.95Price range: €6.99 through €179.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052949 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Mosterd |
| Afwerking | Mat + glans |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Recycled |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 43x49mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 278×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,00 |
| Gewicht per verpakking | 11 |
| Kleur | Geel, Goud |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |



